O nás

Sme tvoriví profesionáli, dlhoročne pôsobiaci v oblasti fotografie a literatúry. Každodenná práca nás teší, napĺňa,  prináša nové inšpirácie a milé stretnutia.

Sme pripravení privítať vás s priateľským porozumením voči vašim predstavám o spolupráci. Pracujeme profesionálne, promptne a s ľudským prístupom. Je pre nás dôležité poskytovať fotografické, textové a školiteľské služby na vysokej úrovni a s bonusom dobrej nálady. Aby každé pracovné stretnutie bolo naplnené spokojnosťou všetkých zúčastnených.

 

Záruka spokojnosti

Leží nám na srdci spokojnosť našich zákazníkov. Preto veľký dôraz kladieme na ujasnení si predstáv a očakávaní. Načúvame požiadavkám našich klientov. Ponuku vieme prispôsobiť individuálnemu dopytu. Vieme sa dohodnúť a ušiť vám zákazku presne na mieru.

Aj naše školenia sa vyznačujú individuálnym prístupom. Tvorivé dielne, kurzy, workshopy prebiehajúce v skupinách sú vystavané tak, aby každý účastník získal poznatky ktoré potrebuje a overil si nové zručnosti pod dohľadom lektora. Ponúkame vám viac ako iní.

Náš tím

  • Erika Litváková (fotografka, lektorka fotografie)Fotografovanie je mojou profesiou, vášňou a nevyčerpateľnou studnicou invencie a poznania. Pretože poznanie je ako svetlo do tmy. Pretože ako fotografka môžem byť dizajnérom svetla. Podieľať sa jedinečným spôsobom na zázraku zvečneného okamihu. Fotografia, to je len zachytená chvíľa – okamih v čase, čo zameriava súradnice nášho bytia. Vedieť fotografovať znamená vedieť vidieť. Hľadať a nachádzať významy, posolstvá – obrazovou rečou bez slov sa priblížiť k iným či k poznaniu seba samého. Tvorivosť je prejavom najväčšej slobody človeka a jeho života. Pretože život je hra. Hra je umenie. Život je umenie.“ Absolventka odboru fotografie na „Šupke“ (Strednej umeleckopriemyselnej škole), študovala filmovú vedu na VŠMU a po dlhšom pobyte v zahraničí pôsobila neskôr ako pedagóg na Škole úžitkového výtvarníctva v odbore úžitková fotografia. V rokoch 2009-2013 pôsobila ako garant rekvalifikačného vzdelávania v oblasti digitálnej fotografie. Publikovala v rôznych slovenských aj zahraničných periodikách. Venuje sa vlastnej fotografickej činnosti a tiež knižnému dizajnu. Žije a tvorí v Bratislave. Je zakladateľkou a spolumajiteľkou Salónu fotografie.     ()
  • Ján Litvák (spisovateľ, redaktor, korektor) Pracoval ako samostatný redaktor v časopisoch Kultúrny život, Literárny týždenník. Ako redaktor knižnej edície Literárneho informačného centra a Serafínskeho sveta. Ďalej ako jazykový redaktor v Dotykoch a vo Fragmente. Vydal niekoľko básnických kníh, poviedky, literárne reportáže: Samoreč (1992), Kráľ kalichov (1998), Gandžasan (1999), Vtáctvo nebeské (2005 a 2009), Živorodka. Lovkyňa ľudí (2005), Pijem vodu z Dunaja (2006), Bratislavské upanišády (2007), Básne prané v studenej vode (2010), Oranžová tráva (2012) a List v Perzštine (2013). V slobodnom povolaní sa venuje redigovaniu, jazykovým korektúram, zostavovaniu kníh, antológií a pripravuje literárne pásma pre rozhlas. Pravidelne publikuje recenzie v literárno-spoločenských periodikách. Od roku 2002 pôsobí v redakcii denníka SME ako jazykový redaktor ()
  • Jana Grznáriková (fotografka) Absolventka Rekvalifikačného kurzu PhotoGenie, Inštitútu fotografických štúdií v Brne. Fotografii sa venuje od roku 2009. S neobyčajne emotívnym vizuálnym prístupom mapuje svet a život okolo seba. Náš tím posilnila ako nová spolumajiteľka Salónu fotografie s dobrým vkusom a aktívna fotografka s citlivým okom. „Svet je zložený z neuveriteľne krásnych obrázkov…rada sa pozerám a rada si tie obrázky čas od času vyfotím… “ ()